قوانین و مقررات

تیم تبلیغات اینترنتی پرشین هیت سعی داشته با بکار گیری اصول دقیق و پیشرفته تبلیغات اینترنتی کمترین محدودیت را برای کاربران و تبلیغ کنندگان خود درنظر گیرد .
در این راستا قوانین و مقرراتی درج و بنا نهاده شده است تا اصول پرداخت تبلیعات و نیز کنترل کاربران از سوی دیگر مورد بررسی قرار گیرد . در این سند مشترکان تبلیغ کننده ما می بایست مفاد این قوانین را مطالعه و نسبت به اجرای صحیح این اصول در بکار گیری سیستم اقدام نمایند ، بدیهیست در صورت هر گونه مغایرت اجرای تبلیغات توسط مشترکین تبلیغ کننده تیم ما از اجراع تعهدات خود معاف خواهد بود .


1. قوانین و مقررات ثبت حساب کاربری

کلیه افراد بالغ و سالم که تابعیت جمهوری اسلامی ایران را پذیرفته باشند و متعهد به اجرای قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند می توانند تحت شرایط زیر در سیستم عضو شده و از خدمات این سیستم بهره مند گردند. قابل ذکر حضور فرد مذکور در ایران الزامی بوده و پرداخت صرفا به اشخاص حقیقی یا حقوقی ساکن کشور جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد .

 • کلیه کاربران متقاضی ثبت نام در سیستم می بایست اطلاعات حقیقی خود را در سیسیتم وارد نمایند ودر صورت مشاهده هر گونه مغایرت اطلاعات وارد شده متقاضیان حساب کاربری آنان مسدود شده و این تیم هیچ گونه تعهدی در قبال اجرای تعهدات خود نسبت به آنان نخواهد داشت .
 • متقاضی ثبت نام می بایست آدرس ایمیل و شماره همراه خود را به درستی وارد نماید ، کلیه اطلاعات ثبت نام و پیگیری های پرداخت از طری این دو سامانه به اطلاع متقاضی خواهد رسید .
 • کاربر می بایست اطلاعات حساب بانکی خود را به درستی در فرم ثبت نام درج نماید ، بدیهیست در صورت وجود مغایرت پرداخت صورت نخواهد گرفت و تیم در قبال دیر کرد پرداخت مسئول نخواهد بود ، قابل ذکر است متقاضی می تواند درخواست ویرایش اطلاعات را از طریق پشتیبانی مطرح نموده و اطلاعات صحیح را ارائه نماید .
 • متقاضی می بایست در درج اطلاعات سایت خود که تبیلغات در آن نمایش داده خواهد شد دقت لازم را داشته باشد در صورت وجود مغایرت و عدم تصحیح آن حساب کاربری متقاضی پس از اطلاع رسانی مسدود و هیچ گونه پرداختی صورت نخواهد گرفت و تیم هیچ گونه مسئولیتی در قبال حساب کاربری شما نخواهد داشت .

2. قوانین و مقررات نمایش تبلیغات در صفحات متقاضی

تیم پرشین هیت در راستای حمایت از مدیران وب سایت ها و وبلاگ نویسان با ارائه سیستم جامع نمایش تبلیغ و سیستم مدیریت پیشرفته قصد در کسب هر چه بیشتر درآمد این عزیزان را دارد کلیه متقاضیات موظف به رعایت اصول زیر در استفاده از تبلیغات در صفحات سایت و یا وبلاگ خود هستند و بدیهیست هر گونه عدم رعایت این قوانین تیم را در قبال پرداخت هزینه و حمایت ایشان منع کرده و در صورت صلاح دید تیم حساب کاربری متقاضی خطاکار مسدود خواهد شد .

 • کلیه متقاضیان سیستم تبلیغاتی موظف به استفاده از کد های تولید شده سیستم بصورت استاندارد و بدون هیچ گونه تغییر می باشند و در صورت اعمال تغییرات در آن ها که موجب اختلال در نمایش تبلیغات شود ، بعد از اطلاع رسانی به کاربر و در صورت عدم رفع مشکل ایراد شده حساب کاربر متقاضی مسدود خواهد شد و هیچ پرداختی صورت نخواهد گرفت و تیم در قبال دیرکرد پرداخت هیچ گونه مسئولیتی ندارد .
 • تیم پرشین هیت راهنمای جامع استفاده از سیستم را در سیستم قرار داده و کلیه متقاضیات می بایست قبل از هر گونه استفاده از سیستم آن را مطالعه نمایند . قابل ذکر است در صورت مطالعه راهنما و رعایت اصول ذکر شده در آن و نیز بازدید سایت ایشان از درآمد خوبی بر خوردار خواهند بود . در این راستا پشتیبانان تیم همه روزه کلیه متقاضیان پر بازدید سیستم را مورد بررسی قرار داده و در صورت صلاح دید به کاربران پیشنهادات ویژه ای جهت کسب درامد بیشتر خواهند نمود .
 • قابل استفاده از سیستم های کلیک مجازی منجر به انسداد حساب کاربری کاربر خواهد گشت و در صورت بورز ایراد در سیستم های این تیم اطلاعات متقاضی و نیز حمله گر جهت اعاده خسارت به پلیس فتا ارجا داده خواهد شد .
 • سیستم مدیریت تبلیغات این تیم دارای مجوز های لازم بوده و هر گونه سوء استفاده های غیر مجاز از آن ممنوع بوده و در صورت مشاهده موجب انسداد حساب کاربری متقاضی خواهد شد .
 • نمایش درست تبلیغات در صفحات سایت های متقاضیان بر عهده خود ایشان بوده و در صورت عدم رعایت صحیح کد و عدم دریافت کلیک های مد نظر متاضی ، متقاضی و دارنده حساب مسئول خواهد بود ، قابل ذکر است در صورت درخواست متقاضی و درج تیکت امکان پشتیبانی خواهد بود و پشتیبانان تیم در این زمینه حامی شما بوده و شما را در این امر راهنمایی خواهند نمود.

3. قوانین و مقررات پرداخت هزینه ها

 • هر کاربر می تواند از طریق کنترل پنل خود درخواست واریز وجوه خود را اعلام نماید. بعد از وصول درخواست واریز وجه کارشناسان به بررسی عملکرد اکانت کاربری نامبرده پرداخته و در صورت عدم مشاهده مغایرت درخواست وی را به مسئول پرداخت تیم ارجاع می دهند . مسئول پرداخت با مشاهده درخواست پرداخت را انجام داده و به کاربر اطلاع می دهد .
 • پرداخت های سیستم صرفا بر طبق درخواست ها بوده و هیچ گونه پرداخت بدون بررسی کارشناسان صورت نمی گیرد
 • در صورت نقض هر یک از قوانین متاقبا پرداخت صورت نخواهد گرفته و در صورت رفع ایرادات ذکر شده با کاربر و بررسی مجدد درخواست پرداخت بررسی و پرداخت می شود .
 • کاربران موظف اند شماره حساب ، شماره شبا و شماره کارت بانکی خود را به همراه نام بانک حساب را به مسئولین معرفی و در حساب کاربری خود با دقت وارد نمایند . در صورت وجود خطا مسئولین مراتب را به کاربر اعلام می نمایید و تیم در قبال دیرکرد پرداخت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
 • در صورت وجود مغایرات صاحب کارت و حساب با دارانده حساب کاربری سایت پرداخت صورت نخواهد گرفت .در صورت وجود مغایرت مسئولین مراتب را به کاربر اعلام می نمایید و تیم در قبال دیرکرد پرداخت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.